Hledáte zaměstnání? Kaizen je vaše vášeň? Můžete vést semináře? Máte rádi cestování a poznávání nových firem?
Chcete se zapojit do řešení problémů? Pocházíte z technické oblasti, nebo konzultační? Máte odborné kvalifikace nebo vysokoškolské vzdělání a zkušenosti s řízením výroby nebo služeb?
Přinášíte vlastní nápady? Jste lidé, kteří jdou s cíleným pohledem na hledání zlepšení?

Popis společnosti:
Kaizen Institute hledá pro rozšíření stávajícího týmu kolegy/kolegyně na pozici LEAN / KAIZEN CONSULTANT.
Kaizen Institute vybudoval jeden z nejrozsáhlejších globálních poradenských týmů.
Kaizen Institute zavedl metodiku KAIZEN™ před více než třiceti lety. Dnes působí ve více než 50 zemích. Náš tým je vysoce kvalifikovaný a pracuje na urychlení neustálého zlepšování po celém světě. Partnerství s našimi klienty umožňuje zavádět udržitelné zlepšování prostřednictvím našeho poradenství, školení a srovnávání.

Velmi rádi si vaše životopisy projdeme a poznáme Vás. V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na kontaktní email: mnovakova@kaizen.com

Název pozice: Konzultant KAIZEN/LEAN

Profil pozice:

  • všestranná a později i samostatná činnost při implementaci metodiky Kaizen pro klienty převážně v oblasti Automotive
  • first-line analýza problémů
  • zavádění metodiky 5S, Value stream mapping, SMED, TPM
  • návrh optimalizace procesů
  • použití firemních postupů a metodologie
  • spolupráce na vývoji dokumentace

Požadavky:

  • znalost nástrojů Kaizen
  • schopnost prezentovat, zaujmout
  • připravenost cestovat po ČR a Slovensku
  • schopnost týmové práce
  • důslednost a přesnost

Profil kandidáta:

  • vhodné pro zkušené manažery/konzultanty v oblasti lean principů
  • vhodné i pro juniory/absolventy s výhledem na samostatného konzultanta – podpůrná pozice seniorům
  • vítána znalost: optimalizace timingu, koučinku, návrhy vizualizace,  organizace stand up mítinků

Nabízíme:

  • zpočátku částečný úvazek, nebo externí spolupráce
  • neomezený osobní a odborný rozvoj
  • vítána je iniciativa k certifikaci a dalšímu studiu
  • přístup k literatuře a školení

Místo výkonu práce: celá ČR

Nástup: dle dohody

Název pozice: LEAN KAIZEN CONSULTANT

Jedná se o zaměstnání na plný pracovní úvazek. Vybraný uchazeč bude přímý spolupracovník portugalského kolegy - seniora, který působí v Automotive společnosti v Prostějově. Uchazeč bude zaměstnancem společnosti Kaizen Institute formou roční pracovní smlouvy.

Pracovní náplň uchazeče:

  • účast na zlepšovacích projektech - školení a koučování
  • sledování a vyhodnocování výrobních ukazatelů
  • analýzy kořenových příčin
  • sestavování akčních plánů
  • sestavování reportů
  • koordinaci neustálého zlepšování výroby

Nabízíme, benefity spojené s pozicí:

  • mzda od 35 000Kč
  • notebook a telefon i pro soukromé účely
  • ubytování, přeprava a strava v Prostějově
  • případná doprava do místa bydliště 1x týdně

Požadavky:

  • dobrá znalost AJ
  • zkušenosti s lean managementem
  • vhodné mimo jiné pro čerstvé absolventy oborů průmyslové a procesní inženýrství

Nástup do zaměstnání: dle dohody